Bravo 1.4 t-jet 120KS ugradnja plina

Autor RI krnjevo, 16 Srpanj 2008, 16:24:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

RI krnjevo

Da li je netko provjerio koliko doÄ'e ugradnja za 1.4 90ks a koliko za 1.4 120ks i koji sistem ugraÄ'uju..(BRC, Lovato ,Landi renzo itd.?da li je netko imao pozitivnih ili negativnih iskustava sa njima...??!!

sasha

UgraÄ'uju Lovato.
Cijena za 1.4 90 KS 12 000 kn.
              1.4 120 KS 13 000 kn.

Tako je bilo kad sam se ja raspitivao.

Max Abarth

malo skupo za Lovato ????

za to ovdije ugradi BRC

mikeg20

Citat: sasha  u 16 Srpanj 2008, 20:34:55
UgraÄ'uju Lovato.
Cijena za 1.4 90 KS 12 000 kn.
              1.4 120 KS 13 000 kn.

Tako je bilo kad sam se ja raspitivao.
Apsoloutno previše, možeš proći za 10/11 000, pa makar do ZG-a i SEB-a otišao

SSniknejm

u tu cijenu je uracunato i ono dodatno podmazivanje..

RI krnjevo

da li je potrebno to podmazivanje??..jer sam citao da se to ugraduje kod auta sa mehanickim podizacima ventila a novi bravo ima hidraulicke i da mu to netreba..i normalno ako se vozi na plin u nekim normalnim okretajima..toliko od mene..neznam da li je kod Boyskog takva cijena..?

mikeg20

Ti podmazivači nemaju veze s hidrauličkim/mehaničkim podizačima ventila nego imaju veze sa materijalom od kojeg su napravljeni ventili i dosjedi ventila

RI krnjevo

a koji materijali kod dosjeda su povoljniji za plin..jer kazu da je plin suho gorivo...ili ako ugradis plin onda odluci pa ponekad se provozas na benzin...moj rodak od 7 dana u tjednu jedan je odlucio i vozi na benzin i nema nikakvih problema....subota mu najvise odgovara.tako on kaze..ha ha

gandalf

stavlja se ovo:



tekučina za podmazivanje i hlaÄ'enje ventila i dosjeda ventila

Max Abarth

e da...

to je to...

samo me zanima koliko košta tamo ugradnja tog ulja za podmazivanje ( brat bratu stavi se za po ure) a paket ja mislim da košta oko 250 kn
budem sutra provjerio

inaće bočica radi na podtlak od usisa i trebala bi ukapljavati 8 - 10 sekundi kap na leru, no uvijek se poremeti nakon vožnje pa treba obraćati svako malo pažnju da neide previše ili premalo

inaće samo to ulje u dodiru sa vrućim ventilom isparava i tada ga hladi

neznam podatke dali je igdje dokazano da išta pospješuje

no uskoro dolazi model koji će imati elektronski podešeno doziranje i to u svaku od grana usisa ovisno o okretajima motora...

e kad to doÄ'e to će već imati smisla stavljati
ovako ko voli nek stavi, evo ja nisam npr, ali ne znaći da neću  :nod:

gandalf

ti nisi jer neznaš kamo staviti. a jedva si i isparivač stavio :D

sasha

ugradnja te instalacije za podmazivanje košta 500 kn + 500 kn 5 litara ulja.

za fiatove motore je čisto bacanje para.nisu u skupini rizičnih auta.(govorim za modele poslije 2000 god-za starije nisam 100% siguran)

npr-fordovi i skoro sva japanska,koreanska vozila zahtjevaju tu instalaciju.

svaki ozbiljniji ugraÄ'ivač plina morao bi imati popis svih auta koji zahtjevaju takav sistem.

sasha

Citat: Mike20  u 17 Srpanj 2008, 13:56:31
Ti podmazivači nemaju veze s hidrauličkim/mehaničkim podizačima ventila nego imaju veze sa materijalom od kojeg su napravljeni ventili i dosjedi ventila

u krivu si i jedno i drugo je bitno.

mikeg20

Kao što rekoh-ugradnja podmazivača nema veze dal motor ima hidro ili mehaničke podizačime ventila nego sa SAMIM ventilom i dosjedom ventila

bobi i rudi

ja sam u 4 mjesecu ugradio u stilo 1.4 BRC za 9500kn u BERTOL-u, bez podmazivanja
MASTER OF GENTLE ART OF MAKING ENEMIES