Punto mk1 mali "servis" par pitanja

Autor Skoda90, 05 Prosinac 2016, 18:16:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Memphis

Voli ga jer takav auto (jeftin za održavanje) više nećeš imat.

Skoda90

Citat: Memphis  u 14 Travanj 2017, 23:56:17
Voli ga jer takav auto (jeftin za održavanje) više nećeš imat.
Obozavam ga  :bravo2:

Prosli vikend sam sredjivao kocnice jer se blizi tehnicki.
Sve sam detaljno ocistio,promijenio ulje i odzracio.
Zaboravio sam slikat,ali nije ni bitno.
zadnji kotac kao da je jako malo kocio,ali sad se svi fino vrte bez zapinjanja.

Danas sam imao malo viska vremena pa sam isao ocistit motoric ler gasa.
A i cinilo mi se kad ga upalim hladnog da jako brzo spusti okretaje cca nakon pola minute vec su ispod 1000.
Koristio sam brake cleaner.
Nakon sto sam upalio auto poceli su se blesirat okretaji tj. variranje 1500-2500.
Nakon sto sam ga opet upalio bilo je donekle noramlno ali na manje okretaja radi sad cca 750
Kad sam ga toplog palio odma ostane na cca 700 okretaja i ko da ce crknit nije vise bilo kao prije da prvo digne pa onda spusti.
Neznam gdje sam mogao pogrijesiti a samo sam ga ocistio u nadi da ce normalnije raditi  :tres:

Edit:

Michael

Kako je započeo post, mislio sam da je sve super nakon čišćenja, baš se poveselio zbog vas. Je li bio motorić suhi do kraja prije montiranja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Skoda90

Motoric sam dobro pospricao cleanerom i pobriso krpom,bio je dosta prljav i to je to nista drugo nisam dirao.
Na slici se vidi da je cist. (gumicu sam vratio koja nije na slici)
Sto sam ga vise vozio danas kao da je sve normalnije radio na leru.
Budem vidio jos sutra nakon voznje pa javim kako se ponasao.

Michael

Možda će se s vremenom normalizirati, nadam se da će biti tako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Multijet

Mda,kada se vrše zahvati oko motorića, senzora i slično uvijek se naprave promjene u parametrima, pa elektronici treba neko vrijeme da "nauči" i vrati postavke na tvorničke postavke i tvorničke tolerancije, pod uvjetom da je sve ostalo u redu. Ako to ne uspije znači da nešto drugo je neispravno.
0989739290

Memphis

Treba ga kalibrirat. Ali obično se on sam kalibrira kroz nekoliko paljenja.

Vidi jel si dobro očistio dosjed di ide gljiva i provjeri brtvu.

Skoda90

Ujutro ga nisam mogao upaliti dok nisam dao gasa,i to onda jedva radi na nekih 600okr.
Kad se ugrije onda sve normalno bude na leru 800~
:zbunj:

Memphis

Nešto ne štima sa motorićem. Skini dole sve očisti ponovo i vrati nazad. Očisti dosjed unutra. Kad sve složiš nemoj odmah palit auto nego daj kontakt i ugasi te pričekaj 15 sec. Tako 2-3 puta onda ga pali.

Skoda90

Ponovo sam skinio motoric,ocistio to mjesto gdje sjeda,sve dzekove ocistio/ispirio.
U to vrijeme je auto bio otpojen sa akumulatora.
Kad sam ga upalio radio je normalnije na leru.Duze mu je trebalo da spusti okretaje i radi na cca 800 okr. ugrijan.
Znaci ralike ima velike,sad radi kako bi trebao raditi.
Budem vidio kakva ce situacija biti ujutro kad bude totalno hladan!

Hvala na savjetima  :ok1:

Skoda90

Evo puntac na hladno pali i radi ko zmaj!
Ocito mu je pomoglo ciscenje konektora ili resetiranje ecu-a
https://youtu.be/3ENMaeb2FBA

Sljedeci tjedan planiram mijenjati ulje,uzet cu totalovo quartz 7000.Koji filter preporucujete ili da uzmem najjeftiniji?

Memphis

Ja sam ovaj vikend mijenjao ulje stavio sam Deltu Sint. Prije sam imao Total 7000. Uzeo sam Inu za probu da vidim oće biti razlike.

Što se tiče filtera. Original filter ti je FRAM PH-4558 to je filter koji dobiš u fiatovoj kutiji. Istih dimenzija ti je Purflux (jer se radi o istoj grupaciji, samo po meni je on kvalitetniji). Filteri ostalih marki za Punta su ti za 1 cm duži. Ja sam ovaj put stavio Purflux.

Po meni su svi ok osim kineskih i poljskih. Sve ostalo, Bosch, Champion, UFI, Mann, Purflux i ostale OEM marke, koji god staviš bit će ok. Mislim da je od njih najjeftiniji Champion.

Skoda90

Hvala na opsirnim informacijama  :ok1:
Budem i ja uzeo taj fram ili purflux ovisi sta budu imali kod tokica!

:grinning-smiley-043:

Skoda90

Upravo se vratio s tehnickog,uredno prosao.
Najvise su me brinile kocnice ali je sve bilo ok. Prednje mislim 2300nm
Eko test isto ok.
Ja sretan i zadovoljan  :bravo2:

Memphis

A koja je razlika u kočenju kotača?