Punto mk1 mali "servis" par pitanja

Autor Skoda90, 05 Prosinac 2016, 18:16:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Skoda90

Zaboravih pitat da li je na mk1 na istom mjestu ovaj gornji dio amortizera zasarafljen?
https://www.youtube.com/watch?v=qYBbxwVY05c

Koliko vidim trebalo bi samo skinit zastitnu plastiku iza tocka?

mario1984

Nije. S nutarnje strane ti je. Ne moras nis skidat. Sagni se ispod auta, vidit ces odmah

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

Skoda90

Hvala budem pogledao sutra, znaci nema sanse da se pridje pistoljem da odvrnem?

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk


Mike20


Memphis

Ja bi uljni jer je malo mekši, al ti uzmi koji ti više pašu.

Mike20

Ja sam mislio da samo uljne ne proizvode više

Memphis

Ma dobri su bilo koji pogotovo kad skineÅ¡ stare koji su dali svoje ... odmah je to drugi auto ... ja sam na svoj stavio sva 4 KYB plinska auto se odlično ponaÅ¡a na cesti samo kaj je neÅ¡to tvrÄ'i ...

malo tko ih u ponudi ... većinom su sve plinski

Mike20


topolino

Ubiti i plinskima je radni medij ulje, samo je razlika sto ima vanjski plast ispunjen plinom radi boljeg hladenja i kao soft dump valve.
Najcesca verzija

ili rjeda
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Skoda90

Bit ce onda plinski,nema veze ako budu tvrdji meni ne smeta jer se i tako ne vozim puno (kuca-poso).
Narucujem pocetkom sljedeceg mjeseca pa budem to probao sam promijenit.
Hvala svima!!

sink.as

Kako se vade prednja sjedala iz punta mk1 naprijed sam vidia di se odvidaju vide ali nazad ispod onih plastika nemogu skuzit jeli se izvidaju ispod auta ili iznutra

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


topolino

Imao sam mk1, ali ti nebih znao reci. Ja sam moja skinuo tako da su propala kroz pod :D:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

mario1984

Sva 4 sarafa su ti odozgo. Prva dva su ti zasarafljena bocno u onu ka gredu, a zadnja dva ispod plastika. Svaku plastiku ti drzi dva sarafica. S kljuc 17

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

sink.as

Odlicno, danas idu i prednji na pranje

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


Skoda90

Promijenio sam napokon i amortizere,nije neki tezak posao,morao sam samo na lijevoj strani otkacit auspuh sa onog gumenog drzaca da mogu prici racnom i to je to,posao od pola sata po jednoj strani.
Auto puno bolje drzi i vise se ne osjecam kao da sam u camcu.
Potrosnja me i dalje ne slusa,penzionerske voznje otvorene ceste 8l,gresaka nema na dijagnostici,sad mi to nije toliko bitno jer se ni ne vozim ali bi do zime volio rijesiti.sjecam se proslo ljeto sam sipao 300kn i otisao os>zg>os nekih 575km napravio znaci bilo je manje od 6l,gdje krenuti neznam ni sam...