Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

get

Jel tko imao ovo

http://www.fiatshop.at/Zubehoer/Fiat-Zubehoer/Fiat-Bravo--198-/Fiat-Bravo-Schmutzfaenger-Hinten.html

Jučer sam se više vozio po zaobilaznici i zadnja šajba se zamuti u roku od par sekundi i to većinom sol sa ceste pa se mora šricati tekućinom svako malo.


AntonioK

ružno to izgleda ,vidija sam na jednom bravu naprid ja ok(moje mišljenje)

Mike20

Ne budeš s tim niš dobio, ne dižu toliko kotači koliko se prlja od strujanja zraka pa u biti cijeli auto diže sa ceste vodu i sol

get

A moguće. Al ovo je tlaka na autocesti sa puno soli.

A Niš čekati bolje dane i sipti tekućine za stakla.


Miha.

Danas gledam zadnji kraj kotači mi nekako izgledaju prekoso.. Idem pogledat list od geometrije (koji sam radio prije mj. dana) i da negativan nagib -1°. Jel moguče da je ovjes tako podešen (Bravo Sport)? Inače ništa ne lupa i gume se ravnomjerno troše..

huby

Pozz :formula: ekipa sta mislite o ovom novom ciscenu motora (dekarbonizaciji) ?

get

Ja ne znam kaj je to?

valjda bi prvo trebao provjeriti nekom mini/mikro kamerom kroz svjećice stanje naslaga.

Ali ako se koristi KPE, tih naslaga i ne bi trebalo biti, za druga ulja ne znam.

Boxer

ako misliš na genijator to je ok terapija za motor i dobro djeluje, po meni vrlo pozitivno :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

skrooz

Kolega ovdje prodaje kozni volan sa tipkama od grande punta, izgleda mi identicno kao od brava. Zna netko mozda jel odgovara za bravo? Negdje sam procitao da od eva ne pase, neznam dal je sa ovim ista stvar. Ako moze netko pogledat na eperu dali je ista sifra kod grandea i brava? Hvala

get

Od 500 Abarth ide.

po eper broju je to teško vidjeti, jer se u suštini razlikuju samo volani, pa je to ujedno i različit broj.

Možda malo proguglati još koje kaj stavio

http://www.fiatforum.com/members-motors/282554-bravo-abarth-conversion.html#post2863393


skrooz

Gledao sam, ali vecinom stavljaju od 500, nisam vidio da je netko stavio od grandea. Jos cu malo pricekati dok naleti neki bas od brava

get

A Å¡to je sa tvojim?

ili želiš sport?

ccm

A da obuces ovog svog u kozu? to ti je cca 400kn. Sumnjam da je drugi volan nesto jeftiniji, a i na Bravo volanima je koza ionak za drek, zguli se odma.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

skrooz

Moj je active oprema i ima plastican volan, nisam siguran dal ima provedene zice mozda za komande na volanu pa bi si i to spojio, plus sta mi je znakic na airbagu zgreban od prijasnjeg vlasnika pa bi tako odmah rjesio nekoliko problemcica

ccm

aha, to je vec drugi par carapa... :)
Nebu mene niko v mojoj koruzi...