Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

Mike20

Super, korisna informacija.  Budem provjerio baÅ¡

dankozg

@Puntigamer

Molim te, ako ti nije problem za nas koji ne znamo gdje se koji senzor nalazi probaj fotografirati ili na nekoj shemi pokazati.

Bio bih vrlo zahvalan.

btw - Hvala za informaciju

Puntigamer

Desno na slici ti je zaokružen boost senzor a lijevo ti je zaokružena pozicija gdje se nalazi map senzor, na slici se ne vidi zbog crijeva.



natipkano na jednom


get

Hehehehe.

Stigao je Fiat Bravo i u Sabor . . .




Mike20

Ima kredit, nema Å¡tednju-pa normalno da Fiata vozi  :rofl

get

To je tak, kada kupiš Fiat, podižeš dva kredita. Jedan za kupnju, a drugu za popravke :D

To je kreditni standard banaka.

Dobar dan. Dobar dan. Ja bih želio kupiti novo vozilo.
U redu, koje vozilo planirate?
Pa, mislio sam novi Fiat.
OK, to znači da morate podignuti dva kredita, jedan za kupnju vozila, a jedan za servisiranje.
Da li ste još uvijek zainteresirani za kupnju istog?
hm, mislim da ću ipak investirati u romobil . . .


Mike20

Ok, Å¡alu nastranu  ;D

Ja sam s Bravom u nepune 3 godine napravio 50 000km, sad sam na nekih 130 000km na satu, osim reparacije poluosovina, nisam imao "kvarova". Ni ta reparacija nije bila nužna uopće, al bila je prilika pa nek bude. I da homokinetički zglob za fantastičnih 200kn, njega je trebalo promijeniti i jedna plastike na motoriću klapni ventilacije za 10 kuna

Osobno stavno nisam nikakvih skupih/glupih kvarova imao na Fiatima, nit na Marei, ni na prvom Puntu, ni na sadašnjim autima. Ok, na Puntu od skupljih kvarova, na oba sam mijenjao senzor položaja volana za 600kn sve skupa

Na Bravu ne vidim nekih problema, od nekih stvari koje bi slijedile s obzirom na km su amortizeri, kvačilo je još dobro, getriba ne fućka

bos

Evo par slikica MAP senzora s multijeta prije i poslije čišćenja.  Vidi se ljep utjecaj EGR-a







get

Jel ima razlike u vožnji?

To bi mogao ja na proljeće riješiti . . .

bos

Već se jako ne sjećam, ali malo je radio mirnije iako ne koliko sam očekivao.

gandi

Jel ti se prije toga znalo desiti da ti počne cukati u vožnji na nižim okretajima?
--->>>    click here      <<<---

bos

Ne baÅ¡,  nemam nikakvih zamjerki na rad motora, osim ujutro kad je hladan pa koji put zvuči kao da neko čekićem lupa po njemu (to znam da neki injektor malo pljuje) i to se javlja povremeno.

Senzore sam samoinicijativno iÅ¡ao skidati i čistiti zbog kilometraže i principa rada tih eko motora koji svoje sr...  vraćaju nazad u usis


dankozg


danijel044

Ljudi da li je imao tko iskustva sa ovime http://m.ebay.de/itm/Schutzleisten-fuer-Fiat-Bravo-2-Typ-198-2007-2014-Schraegheck-Hatchback-5-tuerer-/351377101494?nav=WATCHING_ACTIVE
dakle ove plasticne zastite sta dolaze na vrata...

Samo me brinu 2 stvari.....

1.  Da li ce to ostat kak spada zaljepljeno sa tom 3M folijom il sta vec je

2. Kak to ravno zalijepit jer kad krenes..tu nema ispravljanja hhh


Ima kakva kvalitetnija alternativa?

AntonioK

ako je 3m traka neće ti te zaštite otpasti
za ravno zalipiti valjda dobiješ nekakav šablon ili napravi sam sa krep trakom ili kako se več zove...