Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

get

al taj znakić nije dio volana :D

skrooz

Zaljepljen je samo? Mislim da bi novi platio kao pola volana drugog

Mike20

Citat: skrooz  u 12 Siječanj 2016, 12:46:53
Zaljepljen je samo? Mislim da bi novi platio kao pola volana drugog

Nije zalijepljen, ima metalne nogice koje ulaze u plastiku poklopca airbaga.
Skine se sa ispucanog airbaga, tad mu cijena nebi trebala biti velika

get

Ovako ga nisam uspio pronaći na ePer-u.

get

Citat: huby  u 10 Siječanj 2016, 16:01:02
Pozz :formula: ekipa sta mislite o ovom novom ciscenu motora (dekarbonizaciji) ?

Ovo ti treba

http://www.kaleas.de//kaleas.cgi?action=show&sessionID=16163004145284495816163004&lang=en&page=shop-produktliste.html&cat=34&subcat=3440&catname=monitoring&arcode=x




Inače ovdje ima dosta gadgeta

neke planiram kupiti, samo kada se sa novcima priberem :D

http://www.kaleas.de//kaleas.cgi?action=show&sessionID=16163004145284495816163004&lang=en&page=shop-produktliste.html&cat=34&subcat=3420&catname=heat, moisture&arcode=x


Mike20

Mislim da je to nepotrebno. Čišćenje motora je najbolje uz češću izmjenu ulja i/ili duže relacije vožnje

get

Al ova kamerica ne bi loše došla kod izmjene ventilacije :D

Mike20


get

Hehehe, da ne nabrajamo sve otvore . . .

Bude se javio naš dotore :D

marloz


Memphis

Kakva je bravo? JA bi kupio tam 2008 na dalje ... možda čak i novijeg 2.0 JTD. Prodao sam Mareu i uzeo za prelazno razdoblje 207 ... veće smeće u životu nisam imao ... pa tražim malo bolje opremljenog Brava

get

Ja bi sažeo, od onoga što sam pročitao da je Bravo OK auto, dobrog dizajna.

PataloÅ¡kih skupih greÅ¡aka nema, ali ima dosta nedoraÄ'enih sitnica koja se vremenom pokažu.

Mrvicu pretežak auto za ovjes na kojem se nalazi. (Ovjes je Stilov, ali kilaža i snaga je porasla).

Ventilacija kod automatske klime je problem, pa očekuj da ćeš za vijeka auto to jednom do dva puta servisirati.


Puntigamer


AntonioK

bome si natuka km,a moj je još mladac

Puntigamer

#614
Jučer mi vrag nije dao mira pa sam isao provjeriti stanje boost i map senzora.
Nakon odvoženih 160k km oba senzora  su bila lagano zauljena. Očisto sam ih sprejom za čišćenje kočnica, boost senzor je bio ok a dok je iz map senzora izaÅ¡lo malo crnih cestica.
Poslije u vožnji se osjetio puno bolji odziv na dodavanje gasa a motor uglaÄ'enije radi :)

natipkano na jednom