Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

ilija.r

i meni se slomila plastika sto ide u kanal od rucne kocnice.slomila se pri vrhu pa kad spustim rucnu ima malu rupu.
only FIAT

Apolon

Citat: ilija.r  u 20 Ožujak 2012, 11:28:35
i meni se slomila plastika sto ide u kanal od rucne kocnice.slomila se pri vrhu pa kad spustim rucnu ima malu rupu.
Jesi gledao da zamjeniš tu plastiku?

ilija.r

nemam dje.odje nema ni servisa a kamo li to da nadjem. :(
only FIAT

pirec

Citat: Apolon  u 20 Ožujak 2012, 11:57:00
Jesi gledao da zamjeniš tu plastiku?
To i meni treba cca 200kn.
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

marloz

bio kod SEB-a vezano za volan ... rekao da je sve ok ... da je to od servo volana

pirec

Meni je zadnje krckanje u volanu završilo zamjenom letve volana....u 1.mjesecu sreća pa ušlo u 5-godišnje jamstvo.
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

Elra

Koliko inace kosta zamjena letve?

marloz

Citat: pirec  u 21 Ožujak 2012, 22:55:47
Meni je zadnje krckanje u volanu završilo zamjenom letve volana....u 1.mjesecu sreća pa ušlo u 5-godišnje jamstvo.


a ne znam ... moram priznat da je to "krckanje" istog inteziteta cijelo vrijeme i nije toliko glasno al opet ide na nerve ... kažem bio kod SEB-a on kaže da nije letva nego da je to normalan zvuk serva

pirec

DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

marloz

Citat: pirec  u 21 Ožujak 2012, 22:55:47
Meni je zadnje krckanje u volanu završilo zamjenom letve volana....u 1.mjesecu sreća pa ušlo u 5-godišnje jamstvo.


5 godiÅ¡nje jamstvo ???  :82:
a jesi li ti prijavio to krckanje na redovnom servisu ??

pirec

Citat: marloz  u 24 Ožujak 2012, 16:32:45
5 godiÅ¡nje jamstvo ???  :82:
a jesi li ti prijavio to krckanje na redovnom servisu ??
Ne,otišao sam u servis samo zbog toga!!!
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

marloz

Citat: pirec  u 25 Ožujak 2012, 10:35:41
Ne,otišao sam u servis samo zbog toga!!!


pa kad su ti onda točno počeli problemi ??? daj mi malo detalja jer meni garancija ističe za 3 mjeseca pa ne bi htio da me zaj*** ... jel ti se mijenjao intezitet krckanja, jesi imao problema sa okretanjem volana itd. ???
kakva je to 5 god. garancija ???

pio

Letva volana  ti koÅ¡ta oko 3.ooo kuna plus ruke.
PIO

franzi

Jesu li bar na redizajniranom modelu riješili te probleme sa sustavom upravljanja?

pio

Mislim da jesu jer je bilo reklamacija na bučnost letve,meni su isto promjenili letvu volana radi bučnosti i od onda nemam više tih simtoma.Mislim da ti je bila kampanja na te letve volana,samo neznam na kojim modelima novih brava.
PIO