Punto mk1 mali "servis" par pitanja

Autor Skoda90, 05 Prosinac 2016, 18:16:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Skoda90

Naprijed 5%,straga 11%

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk


Memphis

To je super, meni naprijed 5% odozada 20%

Skoda90

#212
Ostao sam ugodno iznenadjen!



Ocito je pomoglo ono nedavno mijenjanje ulja i komplet ciscenje.

Morao sam punta pocastit nekim sitnicama jer je bio dobar na tehnickom!
Sajle od rucne,da opet nemam zajebancije kad zahladi!
I ono najbitnije vise ne moram imat stap (od pecaljke) kad mi zatreba gepek  :to:



Edit:Da li se moze otkacit sajla od rucne na kotacu bez skidanja glavcine?

eLaCiD

Citat: Skoda90  u 12 Svibanj 2017, 18:23:30
Edit:Da li se moze otkacit sajla od rucne na kotacu bez skidanja glavcine?

Mislim da ne ili jako teÅ¡ko  Pakne ne možeÅ¡ skinuti bez skidanja glavčine, a sajlu je nemoguće otkačit ak ne skineÅ¡ pakne.
Usput glavčinu skinut je čas posla.
098  38 77 11
elacid@net.hr

Skoda90

Budem onda posudio gedoru 32 jer nemam to je problem!bar sam na youtube vidio da je 32 nadam se da je tocan podatak.uglavnom hvala!

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk


TOMMYmk1

ja glavcinu nisam ni skidal,ako si vjeÅ¡t imas sa obadvije strane ni sat vremena posla stime da sam ja koomplet sve novo stavljal  :smile:

mario1984

Citat: Skoda90  u 12 Svibanj 2017, 21:05:33
Budem onda posudio gedoru 32 jer nemam to je problem!bar sam na youtube vidio da je 32 nadam se da je tocan podatak.uglavnom hvala!

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk
Je je, 32 gedora ti je

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk

Huawei P10

Skoda90

Posudio 32 od lege i sajle promijenjene.Dobrih par sati posla.Ovaj put nisam isao na kanal...
Dobro da sam skidao glavcinu,stara mast u lezajevima je bila katastrofa tako reci sve skorito sa prasinom.
Pocistio lezajeve stavio novu mast i to je to!
Da sam znao mogao sam odma i lezajeve promijenit ali dok se ne cuju neka ih  :party-smiley-016:
Nije mi jedino jasno kako na toj matici na glavcini nema nikakav osigurac,al zato sam pistoljem momacki stego...


eLaCiD

Citat: Skoda90  u 13 Svibanj 2017, 15:44:50
/cut
Nije mi jedino jasno kako na toj matici na glavcini nema nikakav osigurac,al zato sam pistoljem momacki stego...

Mislim da se  kirnerom matica upuca u utor osovine.
098  38 77 11
elacid@net.hr

Skoda90

 :zbunj:

Ovih dana je opet toplije (25+) i opet mi se cini da se nekako previse grije.
Ne mogu se ravnat po onom indikatoru na tabli jer je ocito neispravan. ventilator se pali malo prije pola.
Jucer isao do grada,cca 10km bez semafora i stajanja,dodjem do trgovackog centra,dok nadjem parking vec se pali ventilator  :neznam: po meni to nije ok,neznam jel mozda kiler zastopan ili sta  :zbunj:

Memphis

Ok je to. Ako je ispod pola to je super. Problem je kad se ventilator ne pali. Čim se on pali znači da je sve ok. Osim ako ti kazaljka ne laže al onda bi ti bila na 1/4 u vožnji.

Skoda90

Kazaljka sigurno laze,u voznji je malo vise od 1/4 ajmo reci izmedju 1/4 i pola.cim malo stanem semafor ili nesto odma nakon 2min se pali ventilator  :neznam:
Mogu jedino provjerit preko multiecuscana koliko je temp kad se upali vent...

Memphis

A provjeri preko programa na koliko ti se pali ventilator, pa ćeš sve znat.

Skoda90

Punto dobio novo led osvjetljenje unutrasnjosti i gepeka.
U zadnje vrijme vise stoji nego sto se vozi.U zadnjih mj i pol dana presao mozda 250km  :party-smiley-016:
Vecinom sam na 2 kotaca tako da ce opet cekat hladnije dane...








sink.as

Jeli se moze promijenit ovaj selen bez prese

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk